Korzyści

Korzyści

znakjakosci.png [81 KB]

Znak jakości SkySelection

Samochód używany ze znakiem jakości SkySelection ma maksymalnie 7 lat i najwyżej 150 000 km przebiegu. Decydując się na kupno samochodu używanego w naszym Programie, otrzymujesz gwarancję jakości i możesz cieszyć się szeregiem korzyści.

CO ZYSKUJESZ:

gwarancja_niebieska.png [9 KB]

Gwarancja

Zakup używanego samochodu to zawsze kwestia zaufania, dlatego wszystkie samochody ze znakiem jakości SkySelection są objęte 3-miesięczna gwarancją z możliwością jej przedłużenia aż do 2 lat. Pozwoli Ci to ustrzec się w przyszłości niespodziewanych wydatków finansowych związanych z eksploatacją zakupionego auta.

szeroka gama oferty.png [4 KB]

Bogata oferta samochodów Mazda i innych marek

Program SkySelection to przyjemność z jazdy sprawdzonym samochodem używanym z gwarancją. W ramach programu oferujemy samochody marki Mazda, ale również innych marek.

Gwarancja.png [4 KB]

Sprawdzony stan techniczny

Wszystkie oferowane w programie SkySelection samochody są poddawane gruntownej ocenie technicznej przez naszych ekspertów. Ocena ta składa się ze 100 punktów kontrolnych.

Kredyt.png [4 KB]

Sprawdzony stan prawny

Wszystkie auta wystawione na sprzedaż w SkySelection zostały poddane dokładnej kontroli pod kątem ich stanu prawnego i są oferowane wyłącznie przez Dealerów Mazda SkySelection, co gwarantuje najwyższą jakość.

Leasing.png [6 KB]

Atrakcyjne finansowanie

Program SkySelection to bezpieczne i wygodne formy finansowania zakupu wymarzonego samochodu z naszej oferty. Nasi Dealerzy służą pomocą przy wyborze optymalnej opcji finansowania Twojego samochodu oraz pomogą w wypełnieniu wszelkich formalności kredytowych lub leasingowych.

Odkup samochodu Klienta

Wiemy, jak ważna dla Klienta jest szybka i bezproblemowa sprzedaż posiadanego samochodu, dlatego w ramach programu SkySelection odkupimy Twój samochód niezależnie od marki. Przyjdź do salonu Mazda SkySelection, a nasi eksperci zaproponują Ci wycenę Twojego samochodu.

testowa_niebieska.png [9 KB]

Jazdy testowe

Twoje zaufanie oraz zadowolenie z nabytego auta są dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy Ci możliwość jazdy testowej, zanim zdecydujesz się na zakup. Przyjdź, przetestuj i wyjedź swoim „nowym” samochodem używanym z gwarancją wysokiej jakości.